neděle 13. července 2014

Nákup v M.A.C.

Ahoj, jak jsem slíbila ve videu, udělala jsem pár detailních fotek věcí, které jsem koupila v MACu.

Jdeme na to!

Čistič na štětce, který se stal mým oblíbeným. Předtím jsem používala čistič od nás z Inglotu, ale mám prostě trochu problém s "vůní" alkoholu, i když čistí skvěle a většině lidí ta vůně vůbec nevadí, když s ním čistím, začnu se trošku dusit. Takže proto jsem sáhla po MACu, je mi prostě příjemnější.

Gelové linky z nové kolekce Moody Blooms, které se dají použít i jako stíny a jsou smudgeproof, tedy odolné proti rozmazání. Koupila jsem zatím dvě barvy, které mne zaujaly nejvíc, Dare a It's Physical!
Chilled je taková zlatá s růžovými odlesky, obsahuje zlaté třpytky,moc pěkná barva na projasnění, vcelku nenápadná.

Druhá, It's Physical! mne nutí si zpívat tu písničku. Nemůžu si pomoct. :D Krásná hnědofialová se zlatými třpytkami.

Jako další jsem si pořídila voděodolnou gelovou linku na obočí. Už dlouho jsem něco takového chtěla vyzkoušet, protože pořád vídám na fb stránkách značek jako Illamasqua fotky slečen, které si malují obočí právě takovými linkami. Opravdu, je to něco úplně jiného, než třeba pudr nebo tužka. Myslím, že budu střídat můj osvědčený pudrna obočí Inglot a tuhle gelovku. Jmenuje se Dirty Blonde. Špinavá blondýna.
Přišly jim i nové řasenky na obočí, které jsou také voděodolné a vypadají velmi pigmentovaně, ale pořád si myslím, že je to spíše na husté obočí.
A poslední produkt je matná rtěnka jménem Relentlessly Red. Prý je to jedna z nejprodávanějších barev, nedivím se, musím říct, že jsem ji teď nosila několik dnů za sebou a vydrží v podstatě celý den bez nutnosti ji znovu přetřít. Drží dokonce lépe, než Candy Yum Yum. Fakt! Je to krásná červenorůžová barva, která na fotkách vypadá poněkud růžověji, než ve skutečnosti.Tady vypadá právě jako Candy, ale co se dá dělat. Snad se mi podaří ji někdy vyfotit lépe. Ach jo.

Takže to bylo shrnutí mého (zatím největšího) nákupu v MAC, komentujte, pokud máte s těmito produkty zkušenost a co patří mezi vaše oblíbence právě od MACu? Jsem zvědavá. :)


Žádné komentáře:

Okomentovat